fizjoterapia, rehabilitacja, fizykoterapia, masaż w Krakowie

zapytaj o termin wizyty
+48 734 155 144

ul.Mogilska 118,
31-445 Kraków

godziny otwarcia
pon. - pt. 8:00 - 20:00

o nas

FIZJOSPORT® oferuje Państwu połączenie pasji z wiedzą, nauki z praktyką, indywidualne spojrzenie na pacjenta oraz nowoczesną i kompleksową rehabilitację.

Do dyspozycji pacjentów oddajemy lokal o powierzchni 214 m², w którym znajdują się przestronne gabinety do prowadzenia terapii manualnej, masażu oraz konsultacji fizjoterapeutycznych, strefa zabiegów fizykoterapii wyposażona w nowoczesny sprzęt, jak również sala do kinezyterapii (ćwiczeń leczniczych). Dla pacjentów dostępne są szatnie damska i męska, a także toaleta oraz prysznic.

Nasza wiedza zdobyta podczas trwania studiów i pracy zawodowej jest ciągle rozwijana i poszerzana poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach podyplomowych oraz przez udział w sympozjach i konferencjach naukowych. Dzięki ciągłemu rozwojowi możemy zapewnić naszym pacjentom wysoką jakość usług fizjoterapeutycznych, co przekłada się na skuteczną rehabilitację. Prowadzimy terapię w oparciu o specjalne i sprawdzone metody fizjoterapeutyczne takie jak Terapia Manualna, metoda FDM, metoda PNF, metoda Mulligan, Terapia Tkanek Miękkich, Pinoterapia, Suche igłowanie oraz metoda McKenzie. Wyżej wymienione techniki specjalne uzupełniamy o kinezyterapie czyli ćwiczenia lecznicze, masaż leczniczy i zabiegi fizykalne (elektroterapia, laseroterapia, magnetoterapia, laser, ultradźwięki, krioterapia, światłolecznictwo). Posiadamy również urządzenie do prowadzenia terapii falą uderzeniową renomowanej szwajcarskiej firmy STORZ MEDICAL. Dzięki temu nasi Pacjenci korzystają z aktualnie najnowszej technologii gwarantującej najwyższą skuteczność prowadzonej terapii.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebą pacjentów oferujemy rehabilitację stomatologiczną stosowaną przy problemach w rejonie stawów skroniowo-żuchwowych i bruksizmie.

Zapewniamy Państwu tylko sprawdzoną i udokumentowaną wiedzę oraz fizjoterapie prowadzoną w miłej atmosferze.