fizjoterapia, rehabilitacja, fizykoterapia, masaż w Krakowie

zapytaj o termin wizyty
+48 734 155 144

ul.Mogilska 118,
31-445 Kraków

godziny otwarcia
pon. - pt. 8:00 - 20:00

Trening personalny dla biegaczy

Oferta treningu biegowego skierowana jest do osób, które mają zamiar rozpocząć swoją przygodę z bieganiem oraz do tych, którzy dawno temu złapali biegowego bakcyla. Jeśli Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, zmiana stylu życia na zdrowszy poprzez wprowadzenie do swojego życia większej ilości ruchu, jeśli chciałbyś sprawdzić siebie i swoje samozaparcie lub jeśli Twoim marzeniem jest wystartowanie w maratonie to trafiłeś pod właściwy adres!

Trening personalny dla biegaczy jest po to aby nauczyć się poprawnie biegać i w maksymalny sposób wykorzystać swoje możliwości. Dzięki temu osoby początkujące w bezpieczny sposób pod okiem trenera biegowego nauczą się poprawnej i bezpiecznej techniki biegu. Pozwoli im to poznać przyjemność związaną z bieganiem bez ryzyka powstania kontuzji. Amatorzy i zaawansowani biegacze, dla których bieganie jest nieodłącznym elementem tygodnia, dzięki treningowi pod okiem profesionalnego biegacza będą mogli w pełni rozwinąć skrzydła i poprawić swoje rekordy życiowe.

Oferta dla biegaczy początkujących/zaawansowanych:


Zapamiętaj, że większość początkujących, a nawet zaawansowanych biegaczy popełnia mnóstwo błędów treningowych lub biega w sposób nieuporządkowany, chaotyczny, bez określonego celu, nie wykorzystując w pełni swoich możliwości, a nawet wyrządzając krzywdę swojemu organizmowi, doprowadzając do powstania różnego rodzaju kontuzji. Wiele osób traci motywację, nie widząc postępów lub nudzi ich bieganie w samotności. Świadome bieganie to podstawa dlatego umów się z naszym trenerem dla biegaczy - TOMASZ KLISZ